• Úvod  /  Autoservis  /  Výhody autorizovaného servisu
 • Výhody autorizovaného servisu

  Poskytuje služby, které jsou podloženy autorizačními procesy, vyškolený personál a vždy pro zákaznický přístup. Řízené procesy systémů oprav podporované nejmodernější diagnostikou.

  Proč dodržovat předepsané servisní intervaly?

  Pravidelný servis na vozidle jednoznačně prodlužuje jeho životnost a tedy i záruku. Náklady na servisní prohlídku jsou každoroční investicí do vašeho miláčka či dalšího člena rodiny, který vám celý rok slouží a tudíž potřebuje následnou péči.

  Proč se nebát navštívit autorizovaný servis se starším vozem již mimo záruku?

  Starším vozidlům se věnujeme stejně pečlivě jako by to byl vůz nový tedy péče je na stejné úrovni. Vozidlům starším pěti let a vozidlům mimo záruku poskytujeme výrazné slevy, jak na náhradní díly, tak i na práci. Mnohdy oprava u neautorizovaného opravce trvá déle než u nás.

  Příklad: Neautorizovaný servis provede opravu za 6 hodin a autorizovaný za pouhé 3 hodiny. Po provedené kalkulaci je cena nižší u autorizovaného servisu.

  Proč využít našeho autorizovaného servisu i s jinou značkou vozu?

  Jsme připraveni posloužit každému zákazníkovi a každé značce. Neorientujeme se jen na vozidla Hyundai. Zákazníkům nabízíme hodinovou sazbu již od 490,-Kč za hodinu bez DPH a slevu na náhradní díly.

  Proč investovat do vozidla peníze na pravidelný servis?

  Hodnota vozu je podstatně vyšší, pokud je servisován v autorizovaném servisu a má tedy svou řádně doložitelnou historii. Při následném prodeji získáte mnohem vyšší cenu za váš vůz.

  Jakou máte záruku na vaše služby?

  Ručíme za naší práci. Naším prostřednictvím získáváte také záruku výrobce na náhradní díly. Pro své zákazníky máme pohodlné čekací prostory s nápoji a tiskem.

  Kdy a jak probíhá kalkulace ceny?

  Vždy vám předem oznámíme očekávanou cenu, v případě nutných prací nad smluvený rámec opravy, s vámi vždy před jejím započetím vše prokonzultujeme a vyžádáme souhlas k opravě. Na požádání vám předáme veškeré vymontované díly. Kalkulace ceny je vždy dle stanovených operačních časů.

  Jaké používáte náhradní díly?

  Používáme výhradně originální díly, které jsou doporučeny daným výrobcem. Používáním originálních dílů se vyhnete možnosti, že byl váš vůz opatřen levnými a nebezpečnými kopiemi originálních dílů dovezených z třetích zemí.