facebook youtube

Víte, že Hyundai Elantra...

Víte, že Hyundai Elantra...

Získala titul „AUTO BEST 2012 " (nejlepší vůz v regionu střední a východní Evropy)

Porota ankety Auto Best, která je zaměřena na trhy střední a východní Evropy, tedy méně rozvinuté trhy podle měřítek západního standardu, letos určila za vítěze nový Hyundai Elantra. Korejský vůz zvítězil před Fordem Focus a Chevroletem Aveo.

Elantru určilo jako vítěze deset členů poroty, další tři přidělili první pozici Focusu a zbývající dva porotci rozdělili nejlepší ohodnocení mezi modely Chevrolet Aveo a Fiat Panda. Porota brala při rozhodování o udělení ceny AutoBest v úvahu třináct kritérií. Nejdůležitějším z nich je vzhledem k charakteru trhu cena, dále pak distribuční síť, dostupnost servisů a náhradních dílů, spotřeba paliva a všestranné uplatnění vozu spolu s objemem zavazadlového prostoru. Region pro tuto anketu zahrnuje Českou republiku a Slovensko, dále pak Bulharsko, Chorvatsko, Maďarsko, Makedonii, Polsko, Rumunsko, Rusko, Řecko, Slovinsko, Srbsko, Turecko a Ukrajinu. Trhy v těchto zemích, jejich nároky a preference jsou přitom v některých případech diametrálně odlišné a jejich sloučení do jedné regionální ankety nemá valnou logiku. I tak, nebo možná právě proto představuje tento výsledek pro značku Hyundai úspěch.

„Ocenění Autobest 2012 si velmi vážíme. Je pro nás dalším potvrzením správnosti naší strategie nabízet špičkové produkty se skvělým designem, výbornými jízdními vlastnostmi, špičkovou kvalitou zpracování, využívající nejmodernějších technologií. To vše s unikátní komplexní pětiletou zárukou za velmi atraktivní ceny,“ uvedl k zisku ocenění Vladimír Vošický, generální ředitel Hyundai Motor Czech.

Přidáno: 23.1.2012
Zobrazeno: 818x

ZPĚT NA VÝPIS ZAJÍMAVOSTÍ

Nahoru