Insignia

Nový Opel Insignia se oficiálně představil na jaře tohoto roku v Ženevě. Jedná se o vlajkovou loď značky Opel a již nyní se můžete s tímto modelem seznámit v našem autosalonu.

Druhé vydání Insignie vyjelo na zcela nové platformě, díky níž se její hmotnost snížila až o 175 kg. Šedesát kilogramů přitom přopadá na samotnou karoserii, jež je o 29 milimetrů nižší a pět centimetrů delší, než minulá generace. Atletičtější postavě pomáhá také o 11 mm širší stavba a kratší převisy. Rozvor se naopak zvětšil, a to o zantelných 92 mm. Cestující si tak mohou užívat mnohem většímho prostoru, hlavně na zadních sedadlech. Pětidvéřový liftback s přídomkem Grand Sport vedle stylu nezapomněl ani na praktičnost. Zavazadelník totiž pobere 490 až 1450 litrů.

Výrazná proměna charakteru se otiskla též do použité techniky. Novinkou je představení zážehového čtyřválce 1.5 Turbo o výkonu 121kW. S tímto agregátem Insignia váží pouhých 1438kg. Vrcholem nabídky pak je dvoulitrový turbomotor s výkonem 260 koní, který je možné mít s osmistupňovým automatem i pohonem všech kol. Ochouzeni nebudete ani o adaptivní podvozek FlexRide s tlumiči p=rování s nastavitelnou tuhostí.

Po vzoru Astry se v nabídce objeví světlomety Intellilux LED. Majitelé si budou moci užívat též systému OnStar, fungující jako stálá asistenční služba, wi-fi hotspot, nebo s možností na dálku ovládat některé funkce vozu.

UNIQA pojišťovna STRIKELAND VERVA Litvínov Allianz Pojišťovna Česká Pojišťovna Cyklo Store SWEEP TRIFOR reklamní studio Advercom reklama JUDO Chomutov Chata Adélka Hefas